Wydarzenia bieżące

wojewoda na miejscu budowy sali gimnastycznej

W Ratyniu (pow. słupecki) wojewoda wielkopolski Michał Zieliński wraz z wraz z sekretarzem stanu, zastępcą szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Zbigniewem Hoffmannem oraz posłem Leszkiem Galembą wzięli udział w uroczystości wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę sali gimnastycznej wraz z salami dydaktycznymi.

wojewoda przemawia

Wojewoda Michał Zieliński wraz z wicewojewodą Anetą Niestrawską uczestniczyli w wojewódzkich uroczystościach związanych z 82. rocznicą napaści ZSRR na Polskę. Obchody rozpoczęła msza święta w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Poznaniu sprawowana w intencji ojczyzny. Po nabożeństwie pod Pomnikiem Ofiar Katynia i Sybiru odbyły się główne uroczystości rocznicowe.

wojewoda podczas gali konkursu

W wielkopolskim urzędzie wojewódzkim w Poznaniu nagrody oraz wyróżnienia dla autorów najlepszych prac w Konkursie Plastycznym 2021 roku pt. „Z rodziną najlepiej” wręczyła wicewojewoda Aneta Niestrawska. Inicjatorem wydarzenia byli wojewoda wielkopolski Michał Zieliński i rada rodziny przy wojewodzie wielkopolskim we współpracy z wielkopolskim kuratorem oświaty.

Szczepieniobus na tle stadionu

W najbliższy piątek (17.09) podczas meczu Lecha z Wisłą Kraków, przy stadionie na ul. Bułgarskiej w godzinach od 18:00 do 23:00 pojawi się Szczepieniobus.

wojeowda składa gratulacje

Dziś wojewoda wielkopolski Michał Zieliński wspólnie z wicewojewodą Anetą Niestrawską oraz wielkopolskim wojewódzkim konserwatorem zabytków Jolantą Goszczyńską uczestniczył w obchodach Europejskich Dni Dziedzictwa. Uroczystości odbywały się w sali kolumnowej zamku w Rydzynie

Strony