Wydarzenia bieżące

Wspólne zdjęcie pamiątkowe wojewodów z uhonorowanymi gośćmi

Dziewięciu wielkopolskich samorządowców zostało dziś uhonorowanych Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego podczas uroczystości w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu. Aktu dekoracji dokonała wojewoda wielkopolska Agata Sobczyk.

wicewojewoda rozmawia z gościem wydarzenia i z pełnomocnikiem wojewody ds. mniejszości narodowych i etnicznych

14 czerwca br. w holu głównym Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbył się wernisaż wystawy „Moi żydowscy rodzice, moi polscy rodzice” autorstwa Anny Kołacińskiej-Gałązki i Jacka Gałązki. W uroczystym otwarciu wzięła udział Karolina Fabiś-Szulc – I wicewojewoda wielkopolska.  

 dr hab. n. med. Witold Kycler konsultant wojewodzki w dziedzinie chirurgii onkologicznej

Wojewoda wielkopolska Agata Sobczyk powołała nowych konsultantów wojewódzkich w dziedzinie zdrowia. Dziś w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odebrali oni oficjalne powołania z rąk I wicewojewody wielkopolskiej Karoliny Fabiś-Szulc.  

wicewojewoda przemawia podczas wręczenia nagród dla archiwistów

10 czerwca br. w Sali Herbowej Wojewódzkiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu, już po raz siódmy, zostały przyznane nagrody dla archiwistów województwa wielkopolskiego. W wydarzeniu udział wzięła Karolina Fabiś-Szulc I wicewojewoda wielkopolska.

Dzień Dziecka w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim

To było prawdziwe szaleństwo! Mury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego na moment zamieniły się z tajemnicze, radosne, pełne atrakcji laboratorium nauki i beztroskiej zabawy. Wojewoda Wielkopolska Agata Sobczyk uroczyście rozpoczęła świętowanie Dnia Dziecka i zaprosiła wszystkich Gości do wspólnej zabawy.

Strony