Wydarzenia bieżące

wicewojewoda przemawia

W gronie samorządowców i parlamentarzystów wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska, reprezentująca wojewodę Michała Zielińskiego, wzięła udział w uroczystym oddaniu do użytku ulicy Polnej w Kłodawie. Realizacja inwestycji jest strategiczna z punktu widzenia bezpieczeństwa gminy.

Zdjęcie listu wojewody

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza przekazuję podziękowania i najserdeczniejsze życzenia wszystkim osobom, które bezinteresownie niosą pomoc ludziom potrzebującym wsparcia, podejmują inicjatywy na rzecz swojego otoczenia i rozwijają aktywność obywatelską we wszystkich dziedzinach naszego życia.

Barbórka

04-12-2021
Zdjęcie listu wojewody

Z okazji Barbórki, jednego z najpiękniejszych grudniowych świąt, składam serdeczne gratulacje wszystkim pracownikom przemysłu wydobywczego w Wielkopolsce, zajmującym się poszukiwaniem i wydobyciem paliw i innych skarbów, które skrywa ziemia.

Wicewojewoda przemawia

Uniwersytecka Klinika Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Poznaniu obchodziła swój setny jubileusz. Podczas uroczystości wojewodę wielkopolskiego Michała Zielińskiego reprezentowała wicewojewoda Aneta Niestrawska.

W związku z nadchodzącymi obchodami Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego, wojewoda wielkopolski Michał Zieliński zachęca wszystkich do wywieszenia flag państwowych oraz chorągwi powstańczych.

Strony