Wydarzenia bieżące

Spotkanie zespołu kryzysowego.

13 sierpnia Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński zwołał posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego dotyczące zjawiska śniętych ryb na rzece Ner.

Hala 2 MTP

Ze względu na znacznie zmniejszoną ilość uchodźców z Ukrainy, którzy przybywają do Poznania, punkt informacyjny, który dotychczas znajdował się w budynku starego dworca PKP w Poznaniu, od 22 sierpnia br. zostanie przeniesiony do punktu recepcyjnego, który znajduje się w pawilonie nr 2 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wizyta Ministra Zdrowia w WCO.

Adam Niedzielski - minister zdrowia wizytował Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu.

Sztandary słuzb mundurowych.

Pod pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego odbyły się poznańskie obchody 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W trakcie ich trwania Wojewodę Wielkopolskiego - Michała Zielińskiego  reprezentowała I Wicewojewoda Wielkopolski - Aneta Niestrawska.

Szyk wyrożnionych policjantów.

29 lipca w Grzegorzewie (pow. kolski) odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Wojewodę Wielkopolskiego - Michała Zielińskiego reprezentowała I Wicewojewoda Wielkopolski - Aneta Niestrawska. Wraz z zebranymi gośćmi, w tym przedstawicielami pozostałych służb mundurowych,emerytowanymi policjantami oraz rodzinami funkcjonariuszy miała zaszczyt uczestniczyć w nadaniu awansów na wyższe stopnie służbowe. Wręczono ich ponad 70.

Jak zaznaczyła I Wicewojewoda w swoim przemówieniu:

Strony