Wydarzenia planowane

W czwartek (9 lipca) o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowym w Środzie Wielkopolskiej wojewoda wielkopolski Łukasz Mikołajczyk podpisze umowę ze starostą średzkim na dofinansowanie zakupu aparatu USG oraz przekaże ważne wiadomości dotyczące średzkiej kolei wąskotorowej.

W czwartek (9 lipca) o godzinie 10:30 w sali im. Witolda Celichowskiego Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu (al. Niepodległości 16/18, III p., bud. C) wojewoda wielkopolski Łukasz Mikołajczyk przedstawi informacje ws. nowego naboru w ramach Funduszu Dróg Samorządowych dla Wielkopolski.

W czwartek (9 lipca) o godzinie 10:00 w sali Herbowej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu (al. Niepodległości 16/18, I p., bud. C) wojewoda wielkopolski Łukasz Mikołajczyk wraz z dyrektorem wielkopolskiego oddziału PFRON Anną Skupień wezmą udział w briefingu prasowym dotyczącym działań Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych podjętych na rzecz złagodzenia skutków pandemii koronawirusa.

Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich Oddział w Poznaniu, w ramach XXIII Dni Lwowa i Kresów w Poznaniu, organizuje obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej.