Powołania dla członków zespołu doradczego do spraw rolnictwa

Treść archiwalna

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann wspólnie z wicewojewodą Marleną Maląg wręczył powołania dla członków nowo powstałego zespołu doradczego do spraw rolnictwa. Zadaniem zespołu będzie ocena sytuacji społeczno-gospodarczej województwa wielkopolskiego w zakresie rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich.

- Wyzwania stojące przed zespołem z całą pewnością będą duże i nie będą wiązać się tylko z sytuacjami nadzwyczajnymi, takimi jak susza. Jesteście państwo ekspertami w dziedzinie rolnictwa, będziecie służyć odpowiednią radą. Przed nami dużo pracy i zadań - mówił wojewoda wielkopolski podczas pierwszego posiedzenia zespołu.

Zespół, który tworzą przedstawiciele instytucji publicznych zajmujących się rolnictwem, ma zapewniać merytoryczne wsparcie w wyborze kierunków działania i zmian strukturalnych wielkopolskiego rolnictwa, doradzać wojewodzie w rozwiązywaniu istotnych problemów dla wsi i rolnictwa, a także wspierać procesy stabilizujące rynek rolny w województwie.

Członkowie zespołu oraz wojewoda i wicewojewoda siedzą przy wspólnym stole. Wojewoda wręcza akt powołania do prac w zespole do spraw rolnictwa.Wojewoda wręcza akt powołania do prac w zespole do spraw rolnictwa.Wspólne zdjęcie wojewody, wicewojewody oraz osoby po wręczeniu nominacji do prac w zespole.Wspólne zdjęcie wojewody, wicewojewody oraz osoby po wręczeniu nominacji do prac w zespole.Wspólne zdjęcie wojewody, wicewojewody oraz osoby po wręczeniu nominacji do prac w zespole.Wspólne zdjęcie wojewody, wicewojewody oraz osoby po wręczeniu nominacji do prac w zespole.Wspólne zdjęcie wojewody, wicewojewody oraz osoby po wręczeniu nominacji do prac w zespole.Członkowie zespołu oraz wojewoda i wicewojewoda siedzą przy wspólnym stole.

Autor: Mateusz Czaplicki
Data utworzenia: 26.07.2018
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 23.08.2018 - 08:45