Archiwum wydarzeń - Listopad 2016

Arcybiskup Stanisław Gądecki podpisuje w Bibliotece książkę "Dekalog".

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg wzięła udział w ostatnim spotkaniu Verba Sacra, podczas którego arcybiskup Stanisław Gądecki podpisywał w Bibliotece książkę "Dekalog".

Biskup kaliski Edward Janiak podczas mszy.

W święto św. Andrzeja Apostoła J.E. biskup kaliski Edward Janiak obchodził 20. rocznicę święceń biskupich, które przyjął z rąk Jego Eminencji Henryka Kardynała Gulbinowicza 30 listopada 1996 roku w archikatedrze wrocławskiej. Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg wzięła udział w uroczystej mszy świętej odprawionej z tej okazji w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.

Wojewoda wręcza stypendia Prezesa Rady Ministrów.

Najzdolniejsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego otrzymali dziś z rąk wojewody Zbigniewa Hoffmanna stypendia Prezesa Rady Ministrów. Gratulacje i życzenia dalszej wytrwałości w nauce złożyli wraz z wojewodą, wielkopolski kurator oświaty Elżbieta Leszczyńska oraz wicekurator Krzysztof Błaszczyk.

Budynek urzędu na tle trzech flag biało-czerwonych.

Wojewoda Wielkopolski zwraca uwagę na okoliczności związane z przyczynami podjęcia interwencji w sprawie Ośrodka Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu. Według Zbigniewa Hoffmanna informacje publicznie przedstawione przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego nie prezentują pełnego obrazu sytuacji oraz mają charakter wybiórczy i subiektywny.  

Głos zabiera wicewojewoda.

W Jeżyckim Centrum Kultury odbyło się spotkanie Stowarzyszenia Ostrowian poświęcone twórczości Wojciecha Bąka - poety związanego z Ostrowem Wielkopolskim. Gościem spotkania była wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Na zdjęciu wojewoda, dyrektor poznańskiego oddziału IPN i doradca wojewody.

Gminni samorządowcy oraz pracownicy urzędów spotkali się dziś w Urzędzie Wojewódzkim, aby rozmawiać na temat wprowadzania założeń tzw. "ustawy dekomunizacyjnej". Spotkanie informacyjne odbyło się z inicjatywy wojewody wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna.

Wspólne zdjęcie wojewody z prezes Wojskowych Zakładów Motoryzacyjnych.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann spotkał się z Elżbietą Wawrzynkiewicz, prezes Wojskowych Zakładów Motoryzacyjnych S.A. W trakcie wizyty w siedzibie spółki wojewoda zapoznał się z działalnością i planami rozwoju WZM.

Wicewojewoda składa gratulacje na scenie teatru.

Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Kaliszu obchodzi w tym roku jubileusz 60-lecia powstania. Z tej okazji, w teatrze Bogusławskiego odbyła się uroczysta gala z udziałem wicewojewody wielkopolskiego Marleny Maląg. Jubileusz był okazją do wspomnień oraz podsumowania dotychczasowej działalności.

Logo PCK.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg wręczyła Złote, Srebrne i Brązowe Krzyże Zasługi podczas konferencji z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK w Poznaniu. Jednocześnie wicewojewoda złożyła krwiodawcom, wolontariuszom oraz wszystkim osobom związanym z HDK PCK podziękowania i życzenia.

Wicewojewoda otrzymuje okolicznościowy medal z okazji jubileuszu.

Ludowe Zespoły Sportowe od 70 lat zrzeszają kluby sportowe, które działają w małych miejscowościach i zajmują się promocją sportu. W jubileuszowym spotkaniu z osobami związanymi w LZS w Ostrowie Wielkopolskim wzięła udział wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Otwarcie uroczystości.

Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, wiceminister Krzysztof Michałkiewicz oraz wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg otworzyli dzisiejszą Galę z okazji Jubileuszu 25-lecia systemu wsparcia osób niepełnosprawnych. W Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim spotkali się przedstawiciele samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz jednostek organizacyjnych pomocy społecznej.

Logo WCHiRZ.

Z okazji 60-lecia Wielkopolskiego Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu, wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann wręczył dziś odznaczenia państwowe, w tym Krzyże Zasługi, Medale za Długoletnią Służbę oraz odznaki „Zasłużony dla Rolnictwa”.

Strony