Wydarzenia bieżące

 dr hab. n. med. Witold Kycler konsultant wojewodzki w dziedzinie chirurgii onkologicznej

Wojewoda wielkopolska Agata Sobczyk powołała nowych konsultantów wojewódzkich w dziedzinie zdrowia. Dziś w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odebrali oni oficjalne powołania z rąk I wicewojewody wielkopolskiej Karoliny Fabiś-Szulc.  

wicewojewoda przemawia podczas wręczenia nagród dla archiwistów

10 czerwca br. w Sali Herbowej Wojewódzkiego Urzędu Wielkopolskiego w Poznaniu, już po raz siódmy, zostały przyznane nagrody dla archiwistów województwa wielkopolskiego. W wydarzeniu udział wzięła Karolina Fabiś-Szulc I wicewojewoda wielkopolska.

Dzień Dziecka w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim

To było prawdziwe szaleństwo! Mury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego na moment zamieniły się z tajemnicze, radosne, pełne atrakcji laboratorium nauki i beztroskiej zabawy. Wojewoda Wielkopolska Agata Sobczyk uroczyście rozpoczęła świętowanie Dnia Dziecka i zaprosiła wszystkich Gości do wspólnej zabawy.

prelegenci konferencji

Sala Herbowa Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu zmieniła się na jeden dzień w centrum prostego języka i dostępnej komunikacji. Wszystko dzięki konferencji „Prosta i dostępna komunikacja”.

wicewojewoda wita s z podopiecznymi placówki

4 czerwca br. wicewojewoda Karolina Fabiś-Szulc odwiedziła placówkę prowadzoną przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Misją Domu Pomocy Społecznej w Zdunach jest zapewnienie całodobowej opieki dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną.

Pages