Specjalisty ds. kadr w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym nr ref. 52/08

Biuletyn nr: 6/2008

Dyrektor Generalny

poszukuje kandydatów na stanowisko:
specjalisty
ds. kadr
w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym nr ref.52/08

Liczba lub wymiar etatu: 1

Główne obowiązki:

  • prowadzenie spraw wynikających ze stosunku pracy pracowników,
  • przygotowywanie skierowań na okresowe badania lekarskie,
  • sporządzanie sprawozdań,
  • analiza plików KEDU przesłanych z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pod kątem zaistniałych błędów, korekta przysłanych dokumentów oraz wysyłka korekt do ZUS-u,
  • przygotowywanie dokumentacji emerytalno-rentowych.

Wykształcenie:

  • średnie ekonomiczne

Wymagania konieczne:

  • roczne doświadczenie w pracy w komórce kadrowej,
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej i przepisów wykonawczych,
  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • dobra znajomość programów Word i Excel,
  • umiejętność poruszania się w środowisku internetowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Wymagania pożądane:

  • roczne doświadczenie na stanowisku kadrowym w administracji publicznej,
  • znajomość ustawy o państwowym zasobie kadrowym i wysokich stanowiskach państwowych,
  • znajomość kodeksu etyki,
  • poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową oznaczonych klauzulą "zastrzeżone".

  • kopia pierwszych trzech stron dowodu osobistego lub kopia nowego dowodu osobistego,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • życiorys i list motywacyjny,

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

Dokumenty należy składać lub przesyłać w terminie do:
25-03-2008
pod adresem:

lub składać osobiście w Kancelarii Głównej Urzędu, bud. B, parter p. 023

Inne informacje:
Forma zatrudnienia - umowa o pracę na zastępstwo.
Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszone wybrane osoby.
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Autor: Bogumiła Stanecka
Data utworzenia: 18.03.2008