Od starszego referenta do starszego inspektora w Oddziale Realizacji Paszportów w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców nr ref. 16/08

Biuletyn nr: 3/2008

Dyrektor Generalny

poszukuje kandydatów na stanowisko:
od starszego referenta do starszego inspektora
w Oddziale Realizacji Paszportów w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców nr ref. 16/08

Liczba lub wymiar etatu: 1

Główne obowiązki:

  • przyjmowanie wnisoków o wydanie paszportu dla obywateli polskich,
  • wydawanie paszportów,
  • udzielanie informacji klientom w zakresie trybu składania podań i dokumentów niezbędnych do złożenia.

Wykształcenie:

  • średnie

Wymagania konieczne:

  • znajomość podstaw funkcjonowania organów administracji publicznej, w tym ustawy o administracji rządowej w województwie,
  • podstawy znajomości KPA,
  • znajomość ustawy o dokumentach paszportowych wraz z przepisami wykonawczymi,
  • umiejętność obsługi komputera.

Wymagania pożądane:

  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • umiejętność postępowania z tzw, trudnym klientem,
  • umiejętność szybkiego i logicznego myslenia oraz analizowania przedstawionych dokumentów oraz podejmowania decyzji.

  • kopia pierwszych trzech stron dowodu osobistego lub kopia nowego dowodu osobistego,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • życiorys i list motywacyjny,

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

Dokumenty należy składać lub przesyłać w terminie do:
11-02-2008
pod adresem:

lub składać osobiście w Kancelarii Głównej Urzędu, bud. B, parter p.023
z podaniem w ofercie nr ref.16/08

Forma zatrudnienia - umowa na zastępstwo.Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszone wybrane osoby. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Autor: Bogumiła Stanecka
Data utworzenia: 01.02.2008