Od inspektora do specjalisty ds. administracyjno-gospodarczych w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym nr ref. 50/08

Biuletyn nr: 6/2008

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Dyrektor Generalny

poszukuje kandydatów na stanowisko:
od inspektora do specjalisty
ds. administracyjno-gospodarczych
w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym nr ref. 50/08

Liczba lub wymiar etatu: 1

Główne obowiązki:

  • prowadzenie spraw związanych z regulacją stanu prawnego nieruchomości będących we władaniu Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego,
  • prowadzenie dokumentacji prawnej dla nieruchomości będących we władaniu Urzędu,
  • nadzór nad administratorami nieruchomości,
  • przygotowywanie oraz opiniowanie aktów prawnych w zakresie zleconym przez Dyrektora.

Wykształcenie:

  • średnie lub wyższe z uprawnieniami zarządcy nieruchomości

Wymagania konieczne:

  • co najmniej 6-miesięczny staż pracy w administracji,
  • znajomość przepisów z zakresu Kodeksu postępowania administracyjnego, prawa cywilnego i gospodarki nieruchomościami,
  • biegła obsługa komputera (w tym Ms Word i Lex).

Wymagania pożądane:

  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność skutecznej komunikacji w mowie i piśmie.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • kopia pierwszych trzech stron dowodu osobistego lub kopia nowego dowodu osobistego,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • życiorys i list motywacyjny,

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

Dokumenty należy składać lub przesyłać w terminie do:
25-03-2008
pod adresem:

al. Niepodległości 16/18
61-713 Poznań
z podaniem w ofercie nr ref. 50/08

lub składać osobiście w Kancelarii Głównej Urzędu, bud. B, parter p. 023

Inne informacje:
Forma zatrudnienia - umowa o pracę na zastępstwo.
Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszone wybrane osoby.
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Autor: Bogumiła Stanecka
Data utworzenia: 18.03.2008
Ostatnia aktualizacja: Dawid Politowski
Data aktualizacji: 10.01.2017 - 14:07