Inspektor w Oddziale Postępowania Mandatowego w Wydziale Finansów i Budżetu nr ref. 9/08

Biuletyn nr: 2/2008

Dyrektor Generalny
poszukuje kandydatów na stanowisko:

inspektora w Oddziale Postępowania Mandatowego w Wydziale Finansów i Budżetu nr ref. 9/08

Liczba lub wymiar etatu: 1

Główne obowiązki:

  • weryfikacja pod względem formalnym i rachunkowym dokumentów finansowych przetwarzanych przez Oddział,
  • księgowanie wprowadzonych do Systemu Informatycznego przypisów należności wynikających z nałożonych mandatów karnych kredytowych, wyksięgowanie i rozliczanie błędnie wprowadzonych danych,
  • zawiadamianie urzędów skarbowych o dokonanych wpłatach grzywien w odniesieniu do należności objętych postępowaniem egzekucyjnym,
  • aktualizacja kwot zobowiązań wymagalnych na zawracanych przez urzędy skarbowe tytułach wykonawczych,
  • prowadzenie chronologicznej i przejrzystej bazy dokumentów - spraw prowadzonych przez wydział

Wykształcenie:

  • średnie preferowane ekonomiczne

Wymagania konieczne:

  • znajomość ustaw: o rachunkowości, finansach publicznych, o postępowaniu egzekucyjnym w administracji oraz aktów wykonawczych do tych ustaw,
  • znajomość przepisów regulujących tryb postępowania administracyjnego, egzekucyjnego oraz w sprawach o wykroczenia,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Wymagnia pożądane:

  • umiejętność przygotowywania i analizowania dokumentów księgowych ,
  • rzetelność, obowiązkowość, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • okresowa dyspozycyjność,
  • radzenie sobie ze stresem.

  • kopia pierwszych trzech stron dowodu osobistego lub kopia nowego dowodu osobistego,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • życiorys i list motywacyjny,

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

Dokumenty należy składać lub przesyłać w terminie do:
25-01-2008
pod adresem:

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniual. Niepodległości 16/1861-713 Poznańz podaniem w ofercie nr ref. 9/08lub składać osobiście w Kancelarii Głównej Urzędu, bud. B, parter p.023z podaniem w ofercie nr ref. 9/08
Forma zatrudnienia - umowa na zastępstwo.Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszone wybrane osoby. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

Autor: Bogumiła Stanecka
Data utworzenia: 15.01.2008