Wręczenie nagród w Turnieju Par Patrolowych

Treść archiwalna

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann wręczył dziś wspólnie z zastępcą komendanta wojewódzkiego policji w Poznaniu Romanem Kusterem oraz przedstawicielem Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego nagrody zwycięzcom Turnieju Par Patrolowych - Patrol Roku 2018. W tym roku, najlepszymi parami patrolowymi w konkursie byli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Śremie i w Kościanie - i to te dwie drużyny będą reprezentować nasze województwo podczas XXV edycji finału turnieju, który odbędzie się we wrześniu w Słupsku.

Wojewoda nagrodzonym dziś policjantom podziękował za codzienną pracę i służbę oraz pogratulował osiągniętych wyników w konkursie, życząc dalszych sukcesów zawodowych i sportowych.

Turniej Par Patrolowych jest formą doskonalenia zawodowego policjantów, pełniących służbę patrolowo - interwencyjną. Organizowany jest już od 25 lat. W tym roku w zawodach udział wzięły 33 pary patrolowe z Wielkopolski. Policjanci rywalizowali w trzech konkurencjach: teście wiedzy zawodowej, testach sprawnościowych oraz wyszkolenia strzeleckiego.

Wielkopolska edycja zawodów odbyła się pod honorowym patronatem wojewody wielkopolskiego.

Autor: Anna Czuchra
Data utworzenia: 29.06.2018
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 01.08.2018 - 08:55