Poprzednicy

Wojewodowie i wicewojewodowie wielkopolscy

  • Wojewoda wielkopolski Piotr Florek – (29. 11. 2007 r. - 10. 11. 2015 r.)
    • Wicewojewoda Wielkopolski Przemysław Pacia - (27.12. 2007 r. - 22.09. 2014 r.)
    • Wicewojewoda Dorota Kinal (22.12.2014 r. - 9.12.2015 r.)
  • Wojewoda wielkopolski Tadeusz Dziuba – (28.12.2005 r. – 29.11.2007 r.)
    • I wicewojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann – (4.01.2006 r. – 6.11.2006 r.)
    • I wicewojewoda wielkopolski Paweł Różyński – (8.02.2007 r. – 30.11.2007 r. )
    • II wicewojewoda wielkopolski Ewa Krzyżanowska – Walaszczyk – (23.01.2006 r. – 30.11.2007 r.)
  • Wojewoda wielkopolski Andrzej Nowakowski – (22.10.2001 r. – 28.12.2005 r.)
    • I wicewojewoda wielkopolski Wojciech Jankowiak – (14.11.2001 r. – 3.03.2003 r.)
    • II wicewojewoda wielkopolski Waldemar Witkowski – (14.11.2001 r. – 14.04.2003 r.)
    • I wicewojewoda wielkopolski Waldemar Witkowski – (14.04.2003 r. – 4.01.2006 r.)
    • II wicewojewoda wielkopolski Jerzy Błoszyk – (14.04.2003 r. – 4.01.2006 r.)
  • Wojewoda wielkopolski Stanisław Lech Tamm – (20.06.2000 r. – 22.10.2001 r.)
    • I wicewojewoda wielkopolski Jerzy Stępień – (7.01.1999 r. – 31.10.2001 r.)
    • II wicewojewoda wielkopolski Włodzimierz Wilkanowicz – (10.08.2001 r. – 31.10.2001 r.)
  • Wojewoda wielkopolski Maciej Musiał – (4.01.1999 r. – 20.06.2000 r.)
    • I wicewojewoda wielkopolski Jerzy Stępień – (7.01.1999 r. – 31.10.2001 r.)
    • II wicewojewoda wielkopolski Stanisław Tamm – (30.03.1999 r.)
Autor: Barbara Pietrzyk
Data utworzenia: 23.09.2011
Ostatnia aktualizacja: Barbara Pietrzyk
Data aktualizacji: 10.12.2015 - 09:18