Paszporty - komunikaty

Od dnia 13 lipca 2020 r. w Oddziale Paszportów w Pile możliwe jest uiszczanie opłaty kartą płatniczą przy stanowisku obsługi klienta, przy czym od każdej transakcji pobierana jest prowizja w wysokości 2 zł

W dniu 28 maja 2020 r. uruchomiony został Terenowy Punkt Paszportowy w Środzie Wielkopolskiej. W stanie epidemii obowiązującym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej przyjmowani są wyłącznie klienci umówieni uprzednio na wizytę drogą telefoniczną pod numerem 61 854 14 99. W przypadku braku możliwości uzyskania połączenia telefonicznego możliwy jest kontakt drogą elektroniczną pod adresem paszport@poznan.uw.gov.pl.

W czasie obowiązywania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii otrzymane powiadomienie sms lub e-mail informujące o gotowości paszportu do odbioru traktować należy jako informację o przyjęciu dokumentu na stan lokalizacji paszportowej, w której złożony został wniosek o jego wydanie.
Paszport można odebrać na zasadach określonych w komunikacie o ograniczeniach w funkcjonowaniu Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

W salach obsługi klientów w sprawach paszportowych obowiązuje całkowity zakaz korzystania z telefonów komórkowych.

Oddział Paszportów w Poznaniu podlega monitoringowi wizyjnemu.

Autor: Karolina Ignac
Data utworzenia: 08.04.2020
Osoba publikująca: Karina Michalak
Data publikacji: 08.04.2020 - 11:08
Ostatnia aktualizacja: Karina Michalak
Data aktualizacji: 10.07.2020 - 11:08