Producenci mebli docenieni w Poznaniu

Targi MEBLE POLSKA to największa na świecie prezentacja oferty polskiego przemysłu meblarskiego a zarazem jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskich mebli. Imprezie towarzyszyła Gala Nagród, podczas której najlepsze produkty i stoiska zostały uhonorowane Złotymi Medalami i statuetkami Acanthus Aureus. W imieniu wojewody wielkopolskiej Agaty Sobczyk w wydarzeniu udział wzięła I wicewojewoda wielkopolska Karolina Fabiś-Szulc.

Wicewojewoda przekazała list i gratulacje od wojewody wielkopolskiej Agaty Sobczyk.

Od 2010 roku rośnie liczba zagranicznych stoisk producentów mebli, którzy aktywnie poszukują klientów w Poznaniu. W tym roku swoją ofertę zaprezentują firmy meblowe z Chin, Czech, Danii, Holandii, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Niemiec, Rumunii, Serbii, Słowacji, Turcji, Ukrainy i Uzbekistanu. Tegoroczna edycja targów to nie tylko prezentacja przemysłu meblarskiego, ale również szkolenia dla handlowców, prelekcje i forum dyskusyjne o branży projektowej i zastosowaniu sztucznej inteligencji w branży wnętrzarskiej. 

Wicewojewoda wśród zaproszonych gościPrzywitanie wicewojewody na Gali NagródPrezentacja multimedialna podczas Gali Nagródzaproszeni goście wydarzeniaZwyciezcy Złotego Medalu MTP

Autor: Karina Antczak
Data utworzenia: 21.02.2024
Ostatnia aktualizacja: Karina Antczak
Data aktualizacji: 21.02.2024 - 09:22