Podziękowania od Wojewody Wielkopolskiego dla Prezydenta Leszna i Mieszkańców

Treść archiwalna

Szanowny Panie Prezydencie,
Szanowni Mieszkańcy Ziemi Leszczyńskiej,

bardzo dziękuję za możliwość wspólnej organizacji uroczystych obchodów 98. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego, które w tym roku odbyły się zarówno w Poznaniu, Warszawie, jak i Lesznie. W sposób szczególny doceniam osobiste zaangażowanie Pana Prezydenta Łukasza Borowiaka, jak i całego samorządu Miasta Leszna we współorganizację uroczystości na skalę ogólnopolską.

Profesjonalizm i zaangażowanie leszczyńskiego samorządu jest w moim odczuciu tym, co zaszczytnie nazywamy wielkopolską solidnością. Mam świadomość, jak dużo pracy w tak krótkim czasie należało włożyć w przygotowanie tej rangi uroczystości – władzom Leszna i Mieszkańcom to się udało, czego serdecznie gratuluję i za co dziękuję.

Uroczystości, które odbyły się w Lesznie, tym mocniej przekonały mnie do tego, by zapraszać Państwa Starostów, Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów do współorganizowania ważnych dla tożsamości narodowej wydarzeń.

W aspekcie edukacyjno-promocyjnym z pewnością przyczyni się to do zwiększenia świadomości społecznej w naszym województwie i całym kraju na temat istotnych dla Polski momentów historycznych.

Na ręce Prezydenta Miasta Leszna oraz wszystkich Mieszkańców składam serdeczne podziękowania za współorganizację 98. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

 

Z wyrazami szacunku
Wojewoda Wielkopolski
Zbigniew Hoffmann

List do prezydenta i mieszkańców Leszna z podziekowaniem od wojewody wielkopolskiego

Autor: Zbigniew Hoffmann
Data utworzenia: 30.12.2016
Ostatnia aktualizacja: Barbara Pietrzyk
Data aktualizacji: 14.03.2018 - 09:02