Parada Cabrio przejedzie ulicami Poznania w Dniu Flagi

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann zaprasza mieszkańców Poznania i Wielkopolski do uczczenia Dnia Flagi. Już 2 maja o godzinie 12:00 z alei Niepodległości w Poznaniu ruszy Parada Cabrio w barwach narodowych, a przed Wielkopolskim Urzędem Wojewódzkim nie zabraknie atrakcji dla miłośników motoryzacji i wszystkich, którzy chcą w ten niebanalny sposób świętować jedno z najmłodszych świąt państwowych.

Na paradę kabrioletów z okazji Dnia Flagi, w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz stulecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego, zjadą do Poznania właściciele różnych marek kabrioletów z całego kraju. Nie zabraknie też motoryzacyjnego akcentu przy pomniku Powstańców Wielkopolskich. Dużo dziać się będzie na parkingach przy urzędzie od strony ulicy Kościuszki. Na kilka godzin powstanie tutaj miasteczko samochodowe, w którym będzie można podziwiać kabriolety, wziąć udział w konkursach, a także zdobyć gadżety przygotowane specjalnie na Dzień Flagi w setną rocznicę niepodległości.

Partnerem Parady Cabrio jest LOTTO.

Wszystkich właścicieli kabrioletów, którzy chcą się przyłączyć do świętowania zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail: parada@cabriopoland.com

Mapa przejazdu Cabrio

Autor: Mateusz Czaplicki
Data utworzenia: 09.04.2018
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 12.04.2018 - 12:50