Wydarzenia planowane

W poniedziałek (25 września) o godzinie 12.00 w sali im. Witolda Celichowskiego Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu (al. Niepodległości 16/18, III p., bud. C) wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann oraz samorządowcy z powiatów: poznańskiego, kościańskiego, nowotomyskiego, pleszewskiego, krotoszyńskiego i gmin: Wolsztyna, Stawiszyna, Miejskiej Górki, Borku Wielkopolskiego, Wrześni, Lwówka i Lubonia podpiszą umowy na realizację zadań w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann zaprasza na uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej Polaków prześladowanych i wymordowanych w ZSRS w okresie międzywojennym. Uroczystość 24 września (niedziela) rozpocznie o godzinie 14:00 msza święta w kościele Ojców Dominikanów. Bezpośrednio po nabożeństwie około godziny 15:00 odbędzie się odsłonięcie tablicy w krużgankach klasztoru.

Caritas Polska w partnerstwie z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące szczegółów programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”, które w województwie wielkopolskim odbędą się 3 października 2017 r.  Konsultacje są realizowane podczas dwóch ogólnopolskich i szesnastu regionalnych konferencji połączonych z warsztatami, podczas których odbędzie się społeczne opiniowanie zmiany ustaw w związku z wejściem w życie programu „Za życiem”.

Subskrybuj Wydarzenia planowane