Wydarzenia bieżące

Głos zabiera wojewoda.

Zmodernizowana stacja Rawicz, krótsze podróże, wyższy komfort obsługi pasażerów i zwiększenie poziomu bezpieczeństwa - to niektóre z planowanych efektów prac PKP Polskich Linii Kolejowe S.A. na odcinku Rawicz  - Leszno, na linii Poznań Wrocław. Dziś w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu spółka podpisała umowę za 355 mln zł netto.

Zdjęcie listu od wojewody wielkopolskiego.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann skierował list do dyrektorów, nauczycieli, pracowników oświaty i uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego.

Widok budynku szkoły.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg wzięła udział w zakończeniu roku szkolnego w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann wręczył dziś wspólnie z zastępcą komendanta wojewódzkiego policji w Poznaniu Romanem Kusterem oraz przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego Andrzejem Szarym nagrody dla najlepszych par patrolowych wyłonionych w Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku”.

Wicewojewoda rozmawia z duchownym pełniącym posługę w zakładzie karnym.

Wicewojewoda Marlena Maląg złożyła wizytę w Zakładzie Karnym we Wronkach. W funkcjonującym przy obiekcie Centrum Kształcenia Ustawicznego odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego. Wicewojewoda podkreślała, że edukacja jest jednym z czynników decydujących o losie osób opuszczających mury więzienne.

Strony

Subskrybuj Wydarzenia bieżące