Wydarzenia bieżące

Zaproszeni goście przyglądają się występowi siedząc pod namiotem.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg uczestniczyła w święcie plonów w Jastrzębnikach, w gminie Blizanów. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję do zapoznania się z działalnością gminnych Kół Gospodyń Wiejskich, a także wysłuchania występów orkiestr dętych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wicewojewoda Marlena Maląg stoi w szeregu z posłem Zbigniewem Dolatą i samorządowcami

Samorządowcy powiatu gnieźnieńskiego oraz gminy Łubowo podpisali dziś umowy na dofinansowanie przez rząd inwestycji drogowych. Umowy z samorządami podpisała wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Wicewojewoda, starosta ostrowski i pozostali samorządowcy pozują do zdjęcia

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg wzięła udział w uroczystości podpisania umowy z władzami powiatu ostrowskiego na dofinansowanie zadania w ramach rządowego Programu na rzecz rozwoju i konkurencyjności regionów poprzez wsparcie lokalnej infrastruktury drogowej. Wydarzenie odbyło się w siedzibie starostwa powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Konie przechodzą w zaprzęgu, na drugim planie wicewojewoda wielkopolski

Tradycja błogosławieństwa zwierząt w Mikstacie liczy ponad 300 lat. Z tej okazji, jak co roku, mieszkańcy miejscowości zgromadzili się podczas uroczystości odpustowych przy Sanktuarium Św. Rocha w towarzystwie pupili różnych gatunków. W wydarzeniu udział wzięła również wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Pododdziały maszerują ulicą Poznania

Poznań upamiętnił 98. rocznicę Bitwy Warszawskiej. W całodniowych obchodach, które rozpoczęły się od apelu pamięci na placu Adama Mickiewicza udział wzięła wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Strony