Wydarzenia bieżące

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann wręczył dziś wspólnie z zastępcą komendanta wojewódzkiego policji w Poznaniu Romanem Kusterem oraz przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego Andrzejem Szarym nagrody dla najlepszych par patrolowych wyłonionych w Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku”.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg wzięła udział w spotkaniu informacyjnym dla przedstawicieli powołanej przez wojewodę wielkopolskiego Komisji do szacowania zakresu i wysokości szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę.

Konferencję otwiera dyrektor oddziału wielkopolskiego PFRON Anna Skupień.

Z udziałem wicewojewody wielkopolskiego Marleny Maląg odbyła się dziś w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu konferencja „Zatrudnienie w administracji oraz podnoszenie kwalifikacji osób niepełnosprawnych”, organizowana przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wicewojewoda oraz dyrektorzy siedzą za stołem podczas spotkania.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg przewodniczyła dziś spotkaniu, które dotyczyło dostępności do szpitalnych izb przyjęć oraz szpitalnych oddziałów ratunkowych (SOR-ów) na terenie miasta.

Ambasador RPA wpisuje się do księgi pamiątkowej.

Na zaproszenie wojewody wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna do Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu przyjechał ambasador Republiki Południowej Afryki w Polsce Simon Jabulani Ntombela.

Strony

Subskrybuj Wydarzenia bieżące