Wydarzenia bieżące

Goście uroczystości siedzą w sali.

W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wręczono nagrody i wyróżnienia za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej. W wydarzeniu udział wzięła wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Życzenie wojewody

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann skierował list do dyrektorów, pracowników i wolontariuszy ośrodków pomocy społecznej z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

Wojewoda wspólnie z siostrą zakonną idzie korytarzem. Obok są towarzyszący mu posłowie.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann wraz z posłami Witoldem Czarneckim i Zbigniewem Dolatą odwiedził Dom Pomocy Społecznej w Mielżynie. Placówkę prowadzą siostry dominikanki.

Wojewoda zabiera głos podczas konferencji prasowej w Słupcy.

Ministerstwo Sportu i Turystyki dofinansuje budowę krytej pływalni w Słupcy. Poinformowali o tym na wspólnej konferencji: wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann, posłowie Witold Czarnecki i Zbigniew Dolata oraz burmistrz Słupcy Michał Pyrzyk.

Konferencja prasowa wojewody.

3 miliony złotych otrzyma powiat gnieźnieński na dofinansowanie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie. Dodatkowe środki, o które wnioskował wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann, zostaną przeznaczone na podniesienie jakości usług zdrowotnych oraz zwiększenie dostępu do usług medycznych. Jak deklarują władze szpitala, dofinansowanie wykorzystane zostanie też na prace techniczne i remontowe w ZOZ Gniezno. Informację o dodatkowych środkach dla szpitala przekazał dzisiaj podczas konferencji wojewoda Zbigniew Hoffmann.

Strony