Wydarzenia bieżące

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann towarzyszył ministrowi spraw wewnętrznych i administracji Mariuszowi Błaszczakowi podczas jego wizyty w Wielkopolsce. Minister spotkał się z policjantami i strażakami, którym podziękował za zaangażowanie w niesienie pomocy po sierpniowych nawałnicach.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg otworzyła dziś konferencję poświęconą praktycznym aspektom legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców. Gośćmi spotkania byli przedstawiciele największych firm w regionie, agencji pracy tymczasowej oraz samorządów zawodowych.

Wojewoda i wicewojewoda wraz z dyrektorami siedzą przy stole

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann oraz wicewojewoda Marlena Maląg spotkali się dziś z dyrektorami Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile i Poznaniu oraz przedstawicielami środowisk rolniczych, by omówić między innymi bieżącą sytuację w rolnictwie po sierpniowych nawałnicach.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann uczestniczył dziś w wideokonferencji wojewodów z ministrem spraw wewnętrznych i administracji Mariuszem Błaszczakiem w sprawie pomocy poszkodowanym w wyniku sierpniowej nawałnicy.

W kaplicy św. Józefa przy kościele pw. św. Jana Kantego w Poznaniu odsłonięto dziś Tablicę Pamięci, poświęconą mieszkańcom województwa poznańskiego - ofiarom ludobójstwa katyńskiego. W uroczystości uczestniczyła wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Strony

Subskrybuj Wydarzenia bieżące