Wydarzenia bieżące

Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann

Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann składa życzenia skierowane do Marszałka Województwa Wielkopolskiego, starostów, prezydentów miast, burmistrzów i wójtów z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.

Wicewojewoda wręcza wnioski inwestycyjne dla szpitali.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg wręczyła dziś opinie o celowości inwestycji dla Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim, Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu oraz SP ZOZ w Kępnie.

Dzień Matki

26-05-2017
Wicewojewoda z dziećmi.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg spotkała się z okazji Dnia Matki z mamami i uczniami ze Szkoły Podstawowej im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" w Koziegłowach. Dzieci przygotowały spektakl dla rodziców i samodzielnie wykonane prezenty. - Chciałabym dołączyć się do tak szczerych i pięknych życzeń, które otrzymali państwo od swoich dzieci. Życzę też, by państwa rodziny miały dla siebie jak najwięcej czasu - mówiła wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Wicewojewoda wraz z prelegentami w sali sesyjnej podczas otwarcia spotkania.

Dziś w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się konferencja pt. „Problemy i wyzwania związane z migracjami zarobkowymi w Wielkopolsce”. Patronat honorowy nad konferencją objął wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann.

Wojewoda wraz z podległymi mu służbami podczas posiedzenia.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann przewodniczył dziś posiedzeniu Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Tematem posiedzenia było omówienie bieżącej sytuacji w miejscowości Przyjma, związanej z ujawnieniem materiałów niebezpiecznych składowanych bez zezwolenia na terenie żwirowni.

Strony

Subskrybuj Wydarzenia bieżące