Wydarzenia bieżące

Wojewoda i wicewojewoda wraz z dyrektorami siedzą przy stole

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann oraz wicewojewoda Marlena Maląg spotkali się dziś z dyrektorami Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile i Poznaniu oraz przedstawicielami środowisk rolniczych, by omówić między innymi bieżącą sytuację w rolnictwie po sierpniowych nawałnicach.

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann uczestniczył dziś w wideokonferencji wojewodów z ministrem spraw wewnętrznych i administracji Mariuszem Błaszczakiem w sprawie pomocy poszkodowanym w wyniku sierpniowej nawałnicy.

W kaplicy św. Józefa przy kościele pw. św. Jana Kantego w Poznaniu odsłonięto dziś Tablicę Pamięci, poświęconą mieszkańcom województwa poznańskiego - ofiarom ludobójstwa katyńskiego. W uroczystości uczestniczyła wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Kombatanci, przedstawiciele służb, harcerze, delegacje i mieszkańcy Poznania zebrali się pod Pomnikiem Ofiar Katynia i Sybiru w Poznaniu podczas organizowanych przez wojewodę wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna wojewódzkich obchodów w 78. rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę.

Wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg wzięła udział w otwarciu miniparku i placu zabaw w Latowicach. Inwestycja zrealizowana została w ramach konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś” z programu Wielkopolskiej Odnowy Wsi 2013-2020.

Strony

Subskrybuj Wydarzenia bieżące