Dni Pola w Nagradowicach

Prezentacja zróżnicowanych odmian zbóż i roślin strączkowych to tylko jedna z wielu atrakcji, które podczas Dni Pola w Nagradowicach czekały na osoby związane z rolnictwem. W wydarzeniu udział wzięła wicewojewoda wielkopolski Marlena Maląg.

Organizatorem imprezy była Poznańska Hodowla Roślin sp. z o.o. W programie wydarzenia przewidziano ciekawe wykłady oraz prezentację odmian i technologii uprawy na polach demonstracyjnych. Zainteresowani mogli zwiedzić Oddział Produkcyjny przedsiębiorstwa oraz Stację Hodowli Roślin.

Poznańska Hodowla Roślin sp. z o.o. zajmuje się hodowlą zbóż, roślin bobowatych oraz traw. Spółka jest dzierżawcą ponad 7 tys. ha gruntów, a jej produkcja nasienna zlokalizowana jest w czterech nowoczesnych oddziałach nasienno-produkcyjnych.

Wicewojewoda Marlena Maląg z przedstawicielem firmy Poznańska Hodowla RoślinWidok ogólny na salęUczestnik imprezy ogląda ciągnikWicewojewoda Marlena Maląg przy stole dla gościUczestnicy wydarzenia oglądaja uprawy na polach demonstracyjnych

Autor: Mateusz Czaplicki
Data utworzenia: 08.06.2018
Ostatnia aktualizacja: Mateusz Czaplicki
Data aktualizacji: 11.06.2018 - 14:42