Wojewoda Z. Hoffmann przed meczem Lech-Legia: Służby są przygotowane

Dziś wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann przewodniczył posiedzeniu Wojewódzkiego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Bezpieczeństwa Imprez Masowych. Podczas spotkania w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim omawiano stan zabezpieczenia meczu piłkarskiego KKS Lech Poznań - Legia Warszawa, który odbędzie się w najbliższą niedzielę.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele m.in. KKS Lech Poznań, Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Ochrony Kolei i poznańskiego Urzędu Miasta. Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann poprowadził spotkanie. - W związku z charakterem meczu spotkanie zespołu było konieczne. Po zapoznaniu się z raportami mogę stwierdzić, że służby są przygotowane do zadania. Teraz pozostaje nam czekać na dobry mecz w sportowej atmosferze - komentuje wojewoda Zbigniew Hoffmann.

W niedzielę, 1 października o godz. 18:00, na stadionie przy ul. Bułgarskiej KKS Poznań podejmuje Legię Warszawa. Kolejne posiedzenie WZI ds. BIM zaplanowano przed meczem KKS Lech Poznań - WISŁA Kraków.

Autor: Tomasz Stube
Data utworzenia: 29.09.2017
Ostatnia aktualizacja: Anna Czuchra
Data aktualizacji: 24.10.2017 - 09:20